Search
Close this search box.

درباره تامین دارو تهران

شرکت تامین دارو تهران یکی از زیر مجموعه های هلدینگ بزرگ تامین سرمایه سلامت (هیتکو) می باشد. این هلدینگ با 28 شرکت فعال در زمینه های مختلف سلامت محور دارویی، آرایشی بهداشتی، تجهیزات پزشکی، بیوتکنولوژی، غذایی، شرکت های دانش بنیان و… فعالیت دارد. شرکت تامین دارو به عنوان اولین عضو این مجموعه با هدف تمرکز بر محصولات آرایشی و بهداشتی پایه گذاری گردید و در سال 1389 تاسیس گردید. محصولات آرایشی و بهداشتی تامین شده توسط شرکت تامین دارو تهران، با تمرکز بر محصولات و برندهایی با ارزش افزوده در تمامی مناطق ایران موجود و قابل سفارش هستند. ما مسیرهای توزیع منحصر به ‌فردی را به تمامی پایگاه های فروش اصلی طراحی کرده ایم. این مسیرها تحت نظارت متخصصان ما در بخش فروش و بازاریابی، و با نرخ رشد ماهانه قابل توجهی، برنامه ریزی شده اند. ما شبکه ای از شرکای تجاری استراتژیک را با تولیدکنندگان معتبر داخلی و بین المللی ایجاد کرده ایم که قابلیت گسترش از مقیاس آزمایشگاهی به تجاری را مطابق با استانداردهای کیفی بالا و تحت نظارت سخت ترین قوانین و مقررات وزارت بهداشت و تجارت ایران، دارند.

از جمله مهم ترین برندهای مجموعه ما میتوان به برند های محصولات بهداشت دهان و دندان G.U.M و Butler از آمریکا، محصولات سلولزی Caroli و Cosmea و Jean Carol از آلمان، تولیدات تحت لیسانس محصولات آرایشی و بهداشتی LAGUNA از فرانسه در گروه های: بهداشتی مراقبت از پوست (LAGUNA Today’s Beauty)، آرایشی (LAGUNA BEAUTIES)، تخصصی و درمانی (LAGUNA Professional) ، تولیدات تحت لیسانس محصولات مراقبت پوستی Orange Daily از آمریکا، تولیدات تحت لیسانس محصولات بهداشتی Lander از آمریکا، محصولات بهداشتی Malizia Intesa, از ایتالیا، محصولات مراقبت از پوست Crème 21 از آلمان و… اشاره کرد.

COSMEA® آنلاین می شود

… و ما اینجا هستیم: در وب سایت جدید COSMEA®. ما به نظر شما اهمیت می دهیم، پس این دلیل انجام همه این کارها است. ما مشتاقانه منتظر دیدن شما!

مشتریان ما کیفیت ما را دوست دارند

COSMEA® با کیفیت خود متقاعد می شود – مشتریان دائمی ما از این موضوع آگاه هستند و سال هاست که از طیف ما با لذت استفاده می کنند. ما از این استقبال می کنیم، زیرا ما را به ماموریت ما می رساند: ایجاد استاندارد زندگی بهتر با محصولاتمان.

شایستگی های اصلی ما

ما کارشناسان کیفیت هستیم و به طور مداوم محصولات خود را توسعه می دهیم. کیفیت جدید ما ثبات شکل بهبود یافته، چسبندگی بهینه شده و راحتی پوشیدن ایده آل را ارائه می دهد. البته، جوراب شلواری COSMEA® ما همچنان 100٪ قابل تنفس هستند، بدون لایه پلی اتیلن روی پوست و احساس نرمی مانند ابریشم تضمین شده است – در واقع شما اصلا نمی توانید آنها را احساس کنید!

35 سال بعد

 COSMEA® متولد شد – pelzGROUP جوراب شلواری و نوار بهداشتی را با بالاترین کیفیت تولید می کند. با خرید امکانات تولید و برند COSMEA® از Unilever در سال 1983، واحد تجاری “بهداشت زنانه” گسترش یافت. خواسته ما از COSMEA®:

راحتی محض هر روز.

ویلی پلز مقدمات را فراهم می کند…

… برای تولید پانسمان و واشر آرایشی. اینها همچنین پایه‌های COSMEA® بودند، اگرچه هنوز در سال 1948 مشخص نشده بود

سبد خرید